بررسی کتاب آزمون گسسته خیلی سبز

صفحه اصلی » بررسی کتاب آزمون گسسته خیلی سبز » اخبار » بررسی کتاب آزمون گسسته خیلی سبز

بررسی کتاب آزمون گسسته خیلی سبز

    میرسیم به کتاب آزمون گسسته و جبر و احتمال.نکته مهمی که در ابتدا در مورد این کتاب باید بدانید،این است که این کتاب برای افرادی تالیف شده است که تسلط کامل بر گسسته و جبر واحتمال داشته باشند و از این کتاب در بازه زمانی جمع بندی و نزدیک به آزمون کنکور برای جمع بندی مطالب و سنجیدن آمادگی خویش استفاده کنند.پس توجه داشته باشید که این کتاب برای افراد مبتدی که به تازگی قصد یادگیری جبر واحنمال و گسسته دارند به هیچ وجه مناسب نیست.

در رابطه با خود کتاب باید بگوییم که به دو بخش آزمون ها و بخش پاسخ های تشریحی آزمون ها تقسیم میشود که هر یک به اختصار توضیح داده میشود.

t

این بخش همان طور که گفته شد به صورت آزمون است به این صورت که از هر یک  از مباحث کنکوری  چندین آزمون ۱۰ سوالی آورده شده است که فرد میتواند از خود آزمونی با زمان بندی کنکوری بگیرد.هر چه در آزمون های هر بخش جلوتر میرویم سوالات سخت تر میشود و دانش آموز را بیشتر به چالش میکشاند.در انتهای آزمون های مبحثی, بخشی تحت عنوان آزمون های جامع وجود دارد که در آن از تمامی مباحث به صورت کلی آزمون گرفته میشود.نکته دیگری که در رابطه با تست ها وجود دارد این است که از تست های کنکوری زیاد استفاده نشده است.

d

بخش پاسخ های تشریحی

در این قسمت پاسخ سوالات به صورت کاملا تشریحی  آورده شده است که در ضمن آن نکات مهم و کلیدی به صورت بخش توجه گنجانده شده است.علاوه بر پاسخ های تشریحی بخشی تحت عنوان پاسخ های کلیدی برای دسترسی سریع به پاسخ سوالات وجود دارد.

در رابطه با خود کتاب باید گفت که استفاده از چند رنگ در صفحات تا حدی کتاب را از یکنواختی درآورده است.از نکات مثبت دیگر فونت خوب و صفخه آرایی زیباست.

n

همانطور که گفته شد این کتاب برای جمع بندی است و نه برای یادگیری و کتابی مناسب در دوران نزدیک به آزمون کنکور است و نکته منفی این همان کم بودن سوالات کنکور در بین آزمون هاست.

 

این بررسی با همکاری سایت کتاب کنکور انجام شده است برای خرید این کتاب با تخفیف ویژه برای اعضای ایران کنکور  میتونید به سایت کتاب کنکور مراجعه نمایید

www.ketabkonkour.com

ارسال نظر

CLOSE
CLOSE