بررسی کتاب زبان انگلیسی پت ومتن خیلی سبز

صفحه اصلی » بررسی کتاب زبان انگلیسی پت ومتن خیلی سبز » اخبار » بررسی کتاب زبان انگلیسی پت ومتن خیلی سبز

بررسی کتاب زبان انگلیسی پت ومتن خیلی سبز

 

  خوب خوب امروز میخوام براتون یه کتاب خیلی خوب تو زمینه درک مطلب و کلوز تست رو تحلیل کنم که برید کنکور همشونو جواب بدید و اون کتاب،کتابی نیست جز پت و متن انتشارات خیلی سبز اول یکم در رابطه با درک مطلب و کلوز تست کنکور  براتون بگم که در مجموع دوتا درک مطلب دارید که هر کدوم ۴ تا سوال داره و یدونه هم کلوز تست که ۵ تا سوال داره. رو هم شد چنتا؟بله شد ۱۳ تا که روی هم بیشتر از ۵۰ درصد درس زبان انگلیسیتوتو پوشش میده. نکته دیگه ای که هست اینه که  همیشه یادتون باشه سر جلسه کنکور فقط تافل داشتن بدردتون نمیخوره و برای پاسخگویی به سوالات درک مطلب و کلوز تست سرعت عمل و دونستن نکات تند خوانی مهمه،میدونی چرا؟چون وقت کمه. خوب دیگه سرتونو درد نیارم بریم کتابو تحلیل کنیم.

    اول از همه کتاب به دو بخش کلی درک مطلب و کلوز تست تقسیم شده که هر کدوم خودش شامل دو قسمته درسنامه و بعدش تست. اول درباره درسنامه براتون بگم.

d

      همین اول کتاب مولفا ترکوندن،یه درسنامه جامع که اومده تمام نکاتی رو که برای پاسخ گویی به سوالات نیاز دارین گفته اونم با مثال های کنکوری که ترستون از سوالای کنکورم بیفته. نکاتشم شامل حدس زدن معنی لغات جدید تو متن،روش هایی برای سریع تر خوندن متنا یا اصن چجوری سوال میدن از متن و خیلی چیزای خوب دیگه که گفتنشون اینجا فقط وقتت میگیره.

t

    بخش تستاشم عالیه. اول اینکه درک مطلب و کلوز تست های کنکور های چند سال اخیرو آورده و همچنین خود مولفا هم یسری درک مطلب و کلوز تست گذاشتن که خوبیش اینه که هم متنای جذابی داره و هم اینکه هم سطح با سوالات کنکور و میتونه یه تمرین فوق العاده برات باشه. نکته دیگه ای که تو تستا اورده اینه که بازم نکات متن خوانی رو کنار تستاش اورده که برات مرور شه تا کاملا ملکه ذهنت بشن نکات. از طرف دیگه بهت زمانم داده که بتونی مثل سر جلسه کنکور خودتو بسنجی. داشت یادم میرفت سطح سختی سوالاتم برات معلوم کرده که بفهمی چند چندی با خودت. توی قسمت پاسخ نامشم یجور برات تحلیل کرده و توضیح داده که کامل شیرفهم بشی.

z

فونت خوانا،استفاده از مطالب جالب و خنده دار،شیرازه خوب،شکل های باحال و خیلی چیزای با حال دیگه که کتابو از یکنواختی براتون درمیاره.

n

  کلام آخر اینکه بازم خیلی سبز نشون داده که کارشو بلده و نیازهای دانش آموزا برای کنکور رو میدونه و هیچی کم نمیزاره تا بتونید به درصدای مورد انتظارتون تو کنکور برسید. پایان…..

این بررسی با همکاری سایت کتاب کنکور انجام شده است برای خرید این کتاب با تخفیف ویژه برای اعضای ایران کنکور  میتونید به سایت کتاب کنکور مراجعه نمایید
www.ketabkonkour.com

ارسال نظر

CLOSE
CLOSE